ne 13.9.2009 |

Zápas Frýdek Místek - Dukla Praha

Zcela vyrovnanou první půli viděli diváci v posledním zápase druhého kola. A domácí byli až do 17.minuty lepším týmem, který si dokázal vypracovat dokonce tříbrankové vedení 10:7 a 11:8. Dalších šest minut ale Frýdek-Místek nevstřelil branku a Dukla sérií čtyř gólů otočila skóre na 12:11. Další čtyřgólová šňůra ale patřila domácím a ti získali vedení 15:12. Poslední slovo první půle měli hosté, kteří pro změnu čtyřmi brankami v řadě upravili na poločasových 16:15 ve svůj prospěch. Druhá půle přinesla zpočátku vyrovnanou házenou, i když domácí vždy jen dorovnávali jednobrankový náskok soupeře. Vyrovnaný stav vydržel do 46.minuty, kdy vedla Dukla o jednu branku 24:25. Naděje domácích ale pohřbila hluchá osmiminutovka, během které Dukla utekla na rozdíl pěti branek 24:29. Na další zvrat již domácí neměli síly a zkušenější soupeř si odvezl vítězství 27:32.